پارک جنگلی کروگر

جزئیات شهر

 

PUBLISHED by catsmob.com

ارک ملی کروگر، که تجربه ای زنده از حیات وحش را برای گردشگران رغم می زند، در نوع خود بهتربن در قاره آفریقا است و دنیا آنرا کاملا متمایز می داند. این پارک جنگلی برای حمایت از حیات وحش آفریقای جنوبی، در سال ۱۸۹۸ تاسیس شد. با وجود پارکهای جنگلی متعدد در قاره آفریقا، کروگر با مساحتی معادل ۲ میلیون هکتار در این میان بی همتا است و در سیاست ها و تکنیک های مدیریت منابع طبیعی پیشتاز است.

لک لک نوک زرد. شمال پارک، مرکز پرنده های آفریقای جنوبی است و گونه هایی در آنجا وجود دارند که در قسمت های جنوبی دیده نمی شوند.

سواحل رودخانه ای در حاشیه رودخانه Luvuvhu بهترین مکان برای دیدن Nyala (نوعی بز کوهی) در آفریقای جنوبی است. گونه های دیگر از این جانوران در این منطقه Eland و Bushbuck هستند.

اطراف Mopani اغلب گله های بوفالو وجود دارد و دیدن شیر در آنجا نیز غیر معمول نیست. همینطور می توانید گونه های کمیاب تر از  بزهای کوهی مانند Tsessebe و Roan را  ببینید.

بیشتر فعالیت حیوانات در نزدیکی رودخانه ها دیده می شود. در امتداد رود لتابا فیل ها حکم فرما هستند و حضور شیرها و پلنگ ها نیز دیدنی است.

شانس نزدیک شدن به شیرها در کروگر مرکزی بیشتر از بقیه  نقاط پارک است. نیمه شرقی چمن زار مرکزی پارک عمدتا شامل دشت هایی از جنس بازالت است که علفزاری برای چریدن حیوانات می باشد و درختان به طور محدودی در آن رشد می کنند.

چمن زارهای Sabie جنوبی اغلب محل قابل اطمینانی برای گله های بزرگ بوفالو و گورخر هستند و منطقه «پل کروکودیل»، برای زرافه ها و شیرها خوب است، در حالیکه کرگدن ها به طور یکنواختی در امتداد جاده Nhlowa در حال چریدن هستند.

بهترین صحنه ها را می توان در جنوب غرب، تقریبا نزدیک Berg-en-Dal، دید که در آنجا علفزارها، گله هایی از چرندگانی مانند گورخر و زرافه را به خود جذب می کنند و شیرها آنها را شکار می کنند.

شمالی ترین منطقه

نقشه گوگل

درجه هتل:
Krugersdorp
27°
clear sky
humidity: 33%
wind: 3m/s WNW
H 26 • L 25
26°
Thu
28°
Fri
27°
Sat
27°
Sun
Weather from OpenWeatherMap